ipo

Τί παιχνίδι παίζετε αυτό το καιρό..??

Recommended Posts

Μολις εκανα αναβαθμιση απο 1.3 σε 1.5 στο Far cry 4 και εχασα το save game...

τι μπορω να κανω??

Τα saves σου ειναι στο Program data - Orbit - RLD - 420......βγαλτα απο εκει και βαλτα στον επομενο φακελο που εχει φτιαξει το game σου.....Αυτο αν εχεις εκδοση codex η reloaded

Και εγω εχω καει εντελος με το FC4:stars:

Link to comment
Share on other sites

Έψαχνα ένα παιχνίδι σαν το Mafia και κατέβασα το The Saboteur - δεν το είχα ξανακούσει. Επιστρέφω με feedbacκ.

Είχα ξεχάσει να δώσω feedback για δαύτο. Πάρα πολύ καλοδουλεμένο game, όμορφα γραφικά, ωραίο story - περιέχει στοιχεία από assassins creed, hitman και GTA ξέρω 'γω :D Viva la resistance! Απ' ότι κατάλαβα επισκιάστηκε από άλλους τίτλους που βγήκαν το '11, για αυτό δεν το είχαμε πάρει χαμπάρι. Είναι και σχετικά ελαφρύ. Έπαιζα στα 1680 x 1050 με medium settings και κλειστά AA/AF, με 8800GTX. Στα αρνητικά του βάζω το ότι είναι μικρό σε διάρκεια... Δύο μέρες ασχολήθηκα και το τερμάτισα.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα από το Steam μια 4πλή άδεια για το L4D2 και επίσης κατέβασα το TF2 :D

Ωραίο το L4D2, στήνουμε Lan με 4 laptop και παίζουμε 10ώρα αλλά χάνουμε όλη την ημέρα

και στο τέλος καταντάει κουραστικό όταν για 6 ώρες παίζουμε μόνο μια πίστα και δεν μπορούμε

να την περάσουμε μετά απο 2345248956729348 προσπαθειες! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

:hehe: :hehe: :hehe: Όποιος θέλει μπορει να μπει να κάνει spectate...το πάιζουμε στο Advanced...!

Σε εσάς μιλάω που μιλάτε για i5 και skillz...!

Εσάς που τα γράφετε πίσω από ένα πληκτρολόγιο λέω και δεν με φοβάστε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ειπα να ξεκινησω τα Dark Souls.... τι το 'θελα ?

Το 1ο εφυγε οπως ηρθε... το 2ο ειμαι στο τσακ να το σουταρω κι αυτο... Με k/b και mouse δε παιζεται με την καμια !!

Πραγματικα πως μπορεσαν και το εβγαλαν στο pc χωρις να εχουν φτιαξει το gameplay απολυτα συμβατο με τα παραπανω?

Εχει κυκλοφορησει κανα patch που να κανει εφικτο το gameplay με k/b και mouse και δε το εχω παρει χαμπαρι?

Κανω εγω κατι λαθος ?

Link to comment
Share on other sites

Στο nexus έψαξες μήπως έχει τίποτα? θα σε βολέψει καλύτερα πάντως το gamepad, και γω δεν ειμαι φαν αλλά σε αυτού του είδους τα παιχνίδια είναι βολικό.

Εγώ άρχισα λίγο αυτές τις μέρες το inquisition, καταπληκτικό φαίνεται μέχρι στιγμής, μεγάλο ξενέρωμα η κάμερα βέβαια αλλά τι να κάνεις.

Link to comment
Share on other sites

Προ καιρού έπαιξα πάλι το Fahrenheit και το τερμάτισα σε μια μέρα.

Fahrenheit (2005 video game) - Wikipedia, the free encyclopedia

Το είχα ξανατερματίσει παλιότερα και με είχε αφήσει άφωνο. Είναι interactive action adventure, αρκετά πρωτότυπο story, σαν να εκτυλίσσεται μια ταινία μπροστά σου και να μπορείς να της δώσεις όποια τροπή θες.

Link to comment
Share on other sites

Προ καιρού έπαιξα πάλι το Fahrenheit και το τερμάτισα σε μια μέρα.

Fahrenheit (2005 video game) - Wikipedia, the free encyclopedia

Το είχα ξανατερματίσει παλιότερα και με είχε αφήσει άφωνο. Είναι interactive action adventure, αρκετά πρωτότυπο story, σαν να εκτυλίσσεται μια ταινία μπροστά σου και να μπορείς να της δώσεις όποια τροπή θες.

Έτσι διαβάζεις εσύ έ? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ωωωππ!! τι βλεπουν τα ματακια μου!!υπαρχουν ατομα που παιζουν l4d ^^

best coop/versus game ever(at least for me)!!!

περασα το black ops 2 και το παιζω με high settings στην 3870 με 45-65 fps(δεν περιμενα να το σηκωσει) :D

παιχνιδαρα και με την δυνατοτητα να αλλαξεις την ροη του παιχνιδιου..το ανακαλυψα τωρα που ειμαι στο τελος xD

θα το ξαναπαιξω κανα δυο φορες ακομα για να δω τις διαφορετικες εκδοχες..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now