Recommended Posts

ΕΧΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ : δεν με αφηνει να ανεβασω εικονες το HWBOX image hosting

Λεει αυτο :

Conbok, δεν έχετε δικαίωμα πρόσβασης σε αυτή την σελίδα. Αυτό μπορεί να οφείλεται σε διάφορους λόγους:

Ο λογαριασμός σας μπορεί να μην έχει επαρκή δικαιώματα για την σελίδα αυτή. Προσπαθείτε να επεξεργαστείτε άρθρο κάποιου άλλου χρήστη, να βρείτε πρόσβαση σε δικαιώματα διαχείρησης;

Αν προσπαθείτε να καταχωρήσετε μήνυμα, ο διαχειριστής ίσως έχει απενεργοποιήσει το λογαριασμό σας, ή μπορεί να περιμένει να τον ενεργοποιήσετε.

Μπορω να την στειλω με μαιλ ?

Είτε την ανεβάσετε στο hwbox, είτε σε κάποιο εξωτερικό host, το ίδιο κάνει. Απλά να μπει στο σωστό θέμα, να τηρεί τους κανονισμούς και να μην είναι resized και μας βγαίνουν τα μάτια.

Από την στιγμή που έχετε το url της φωτογραφίας σας, αρκεί ένα

[img=το_url_εδώ]

για να την μοιραστείτε μαζί μας :)

Εκτός από τον τρόπο που εξηγεί ο Τάσος ^^, έχω εξηγήσει και εδώ πως τις ανεβάζουμε ως συννημένες: http://www.hwbox.gr/hwbox-f-q-help/13592-pos-anebazoume-fotografies-sto-hwbox-eikolo.html

Link to comment
Share on other sites

φετος το πηρα πολυ χαλαρα και δε ριχνω πολυ ψαξιμο κ χανω ερωτησεις....περσι που τα πηγα καλα πηρα τα @@ :P

φετος θα τα κερδισω ολα!!!

γιατρε ειμαι καλα?? :P

Link to comment
Share on other sites

απλά νομίζω ότι θα έπρεπε να μπεί στόχος το 373....στο τελευταίο loop....

Τοτε υπηρχε περίπτωση να μην το πετύχει κανένας, ever! Αντιλαμβάνεσαι τι γκρίνια θα έπεφτε μετα, ε; :P

Link to comment
Share on other sites

απλά νομίζω ότι θα έπρεπε να μπεί στόχος το 373....στο τελευταίο loop....

Εσύ δουλεύεις 100% σε αντιπροσωπεία που εισάγει πληκτρολόγια και ποντίκια.

;P..

Link to comment
Share on other sites

Τοτε υπηρχε περίπτωση να μην το πετύχει κανένας, ever! Αντιλαμβάνεσαι τι γκρίνια θα έπεφτε μετα, ε; :P

Ε ναι, μόνο εγώ και άλλος ένας βλέπω το καταφέραμε αυτό απ'ότι βλέπω ως τώρα. Αλλά εκεί γίνεται validation, δεν πιάνουν τα Ταιβανέζικα tweaks.

Κι απ'ότι βλέπω, είμαι και ο δεύτερος γρηγορότερος προς το παρόν. Και τρέχω και stock!!! :$..

(Τώρα θα σκάσουν τα overclock, το μυρίζομαι)

Link to comment
Share on other sites

Santa GoriLLas is Back on his desk!

Κοιτάω μια τα θέμματα και βγάζω γενική βαθμολογία!

Και επειδή έιμαι στον ρόλο του κακού θα σας πω πως δεν θα μετράω το PI σε αυτό το θέμα αλλά μονο στο κανονικού του διαγωνισμού! :D

Τι λεέι?

Που σας πετυχαίνουμε Κυριακάτικα?

Έχετε φύγει? :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now