hwbot

HwBox Hellas O/C Team: 3DMark Vantage - Performance Scores

Recommended Posts

Ετσι ακριβως αλλα κατι μου λεει πως θα πεσει συντομα αφου πολλες φορες την παμε στους 600/500 διαφορα και ο hipro5 δεν εχει ανεβασει τιποτα ακομα απο WR

Link to comment
Share on other sites

A valid futuremark compare url is required if want to reach the PCMark Vantage Hall Of fame. As only 0.0 benchmark scores are better than you, you need to provide additional verification.

???Τι κανω??Δεν μου δινει κωδικο για την trial εκδοση.Καποια στιγμη ειχ απαρει αλλα δεν τον θυμαμαι...:/

Link to comment
Share on other sites

Απλά μην βάλεις verification link, δεν χρειάζεται. Επίσης, αν δεν είναι τυπογραφικό λάθος, αυτό που έτρεξες είναι 3dmark vantage και όχι pcmark οπότε μάλλον πήγες να το ανεβάσεις σε λάθος κατηγορία.

Link to comment
Share on other sites

στα 900-1300 με στοκ ψύξη δεν πάει!ή μπορεί κ εγώ να μην ξέρω ακόμα

ξέρεις είμαι στο διαβασμα-ψαξιμο!

και μιας και είστε εδώ να σας ρωτήσω...το amd gpu tool μου δίνει στανταρ μέγιστη τιμή ρεύματος αυτό μπορώ να το αυξήσω με άλλο τρόπο...τότε λογικά θα ανέβει η κάρτα και μαζι μ'αυτη και η θερμοκρασίες :)

Link to comment
Share on other sites

εχω ομως ενα προβληματισμο μου εβγαλε πολυ κακο cpu score και ειναι η τα vista η ειναι η μητρικη θα δουμε παντος και η καρτα και το cpu φενοντε καλουτσικα

Link to comment
Share on other sites

εχω ομως ενα προβληματισμο μου εβγαλε πολυ κακο cpu score και ειναι η τα vista η ειναι η μητρικη θα δουμε παντος και η καρτα και το cpu φενοντε καλουτσικα

ναι βαλτης χερι τσανε μην την αφησεις να σου βγαλει γλωσσα η μητρικη..;P..

για σου ρε τσανε με τα χρυσα κομμάτια σου..

ωραιος 6G vantage πεταει για Retail!!:$..

καλημερα γιωργη!!

Link to comment
Share on other sites

το ανεβασα και χειροκινητα μονο που νομιζα οτι επρεπε να το κανω ετσι εδω..τεσπα στο bot πηρα τον αστρονομικο βαθμο του 0.1 ποντου και μπηκα στην HOT :D

Link to comment
Share on other sites

Καλά πήγε για τα ρολόγια που έπαιξα. Το CPU βγάζει τα GPU Tests @ 4250MHz, το CPU Test 1 @ 4130MHz και το CPU Test 2 @ 4010MHz... Δεν μπορώ να περιμένω άλλο το μονοβάθμιο αααααααα τρελαίνομαι :hehe:

4614bf1fcaacfaa6.jpg

4614bf1fcaaa1c66.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now