maska79

Ταινίες & Σειρές...

Recommended Posts

Λέω να δω και το Pacific Rim, αν και πρέπει να ναι πολύ καμένο!!

Αν έχεις μπει στη διάθεση να δεις ξύλο με ρομπότ και τέρατα είναι ότι πρέπει. Καλό soundtrack, καλή δράση και εφέ. Αν περιμένεις κάτι περισσότερο από αυτό τότε δεν θα σου αρεσει. Αν γενικά βλέπεις και anime με τέτοια θεματολογία ακόμα καλύτερα :D

Το conjuring ήταν καλή ταινία τρόμου, αν και ακόμα ψάχνω μια ταινία τρόμου να με τρομάξει για τα καλα

Sent from my C6603 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2195]MetallicGR[/MENTION] εμένα προσωπικά δεν με τρέλανε..μια μέτρια ταινία ήταν με πολλά εφέ...όπως λέει και ο katsu αν περιμένεις κάτι περισσότερο δεν....

Link to comment
Share on other sites

Για το oblivion τι λέτε? :D

Από τις λίγες ταινίες που όταν τελειώσει τα εγκεφαλικά σου κύτταρα δεν έχουν αυτοκτονήσει. Δεν είναι η super duper περιπέτεια, αλλά η ταινία έχει δουλευτεί πάρα πολύ ώστε κάθε σκηνή να βασίζεται στην λογική. Έχουμε δει πολλές ταινίες φέτος με καταιγισμό εφέ, το Oblivion κατά την γνώμη μου είναι η καλύτερη sci fi, ως sci fi, ταινία για φέτος.

Link to comment
Share on other sites

despicable me 2 Τα έσπασε!! Πολύ γέλιο..

Καλό ήταν, το είδαμε χθες το βράδυ με τα παιδιά και όντως ρίξαμε πολύ γέλιο, αλλά το πρώτο μου άρεσε περισσότερο :/

Ίσως έφταιγε και που είχα δει αρκετές σκηνές σε trailers, αλλά νταξ ότι γελάσαμε γελάσαμε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα το white house down και μου άρεσε πολύ πολύ πολύ πολύ!! περισσότερο από το olympus has fallen...ίδια ιστορία μπορεί αλλά είχε ψυχολογική ένταση ενώ το άλλο ήταν ότι να ναι...

Link to comment
Share on other sites

Το Olympus has Fallen ήταν σπαστικό διότι κάθε 10 λεπτά άκουγες το "God bless America" και όταν έπεσε η Αμερικάνικη σημαία κάτω το δείχνανε σε αργή κίνηση. Το white house down απλά είχε τον πρόεδρο να αποδεικνύεται υπερβολικά μαμάουα, σαφέστατα λιγότερο σπαστικό από τον Όλυμπο.

Link to comment
Share on other sites

Το Olympus has Fallen ήταν σπαστικό διότι κάθε 10 λεπτά άκουγες το "God bless America" και όταν έπεσε η Αμερικάνικη σημαία κάτω το δείχνανε σε αργή κίνηση. Το white house down απλά είχε τον πρόεδρο να αποδεικνύεται υπερβολικά μαμάουα, σαφέστατα λιγότερο σπαστικό από τον Όλυμπο.

Χαζοαρα ομως που ειχε σκηνες γελιου, επισης τραγικο εκει που διαλεγει τα παπουτσια του τζορνταν!

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο ήταν το the wolverine είχε ιαπωνικό σπαθί οπότε τα έσπασε :), επίσης μια ταινία που ευχαριστήθηκα ξανά σε true hd γιατί δεν αξίζει να την δεις παρακάτω ήταν το the avengers..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now