esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρα παίδες!

Καλημέρα J!

Πήγα ο βλαμένος και κοιμήθηκα πανω στον καρπό μου για ποιος ξέρει πόσες ώρες και τώρα δεν μπορώ να τον κουνήσω.. Λες και δεν έχω μαξιλάρι.. αν είναι δυνατόν..

Link to comment
Share on other sites

That's a 1st! Gay εξωγήινος... Για αυτο μάλλον αναγκάστηκε να αφήσει τον πλανήτη του και ήρθε στην Γη.. για να αποφύγει την κατακραυγή..

Edit: Bill.. ποια είναι η Βάσια? :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, είναι ανάλογα τι δουλειές κάνεις στον υπολογιστή,ανάλογα επιλέγεις σταθερό ή laptop και τι πόσο είσαι διαθέσιμος να διαθέσεις.

Άνοιξε ένα thread να το δούνε και άλλοι,αλλά γιατί και οι απαντήσεις σου εδώ θα χαθούνε και είναι κρίμα γιατί μπορεί να βοηθήσουν κιάλλους στο μέλλον !

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, είναι ανάλογα τι δουλειές κάνεις στον υπολογιστή,ανάλογα επιλέγεις σταθερό ή laptop και τι πόσο είσαι διαθέσιμος να διαθέσεις.

Άνοιξε ένα thread να το δούνε και άλλοι,αλλά γιατί και οι απαντήσεις σου εδώ θα χαθούνε και είναι κρίμα γιατί μπορεί να βοηθήσουν κιάλλους στο μέλλον !

Δουλειες απλες.κανα office λιγο σερφαρισμα και κανα μανατζερ.ξερουμε ποτε περιπου βγαινουν οι amd trinity?

sent from my balcony ναουμε

Link to comment
Share on other sites

Θα υπάρξει mobo στα 50-55 ευρώ από καμιά asrock ή μπά ? Περιμένω και γώ μητρικές για να στήσω 2 low price fm2 μηχανηματάκια.

Κρίμα να τα ρωτάς εδω μέσα και να χάνονται οι απαντήσεις!

Το θέμα έιναι να υπάρχουν και στην Ελλάδα και προς το παρόν οι μόνες που υπάρχουν σε αφθονία έιναι οι Giga.

Καλημέρα :D

Επ! Ωπ! Σ'αρέσει εσένα απο εδώ και κάνεις βολτίτσες ε? :D

^ Πω πω να το πιάσει ο Tsaousis να το κάνει να μην βλέπεται :hehe:

Πές τα Χαράλαπμπε! :hehe:

Bill σου θυμίζει τίποτα? :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Οχι, θα πρεπε? :P

Καλημέρα σε όλους! :)

Yo! Μεράαααα μικρέ :hehe::T:

Μεραααα

Μεράαα.....

Καλημερα.χθες εμαθα οτι καηκε τελικα το λαπτοπ μου.και τωρα τι κανουμε;ξανα λαπτοπ ή ενα σουπερ towerακι;ιδου το ερωτημα

sent from my balcony ναουμε

Ώρε μαν! Τι συσκευή έιναι αυτή? balcony ναούμε μου κάνει για HTC! Το πέτυχα? :hehe:

Έχει έναν ο Γιωργάκης και δεν ξέρει τι να προτωτρέξει :hehe:

άντε να έρθουν και τα Motherboards να στήσουμε σύστημα :)

Τι κάνει ο μπέμπης?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now