esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Τι μέρα μέρα και χτες...φαιρνει ο κολλητός λάπτοπ και σταθερό να του περάσω 12.04 από ubuntu βάζω priority όλα οκ..Ε λέω δεν τα περνάω και εγώ σε ένα partition..βάζω boot options cd..πάω f10 και κάνει load windows..ξανά επανεκκίνηση..τα ίδια..ubuntu ούτε για δείγμα ο installer..το έκανα 3-4 φορές same shit..βαρέθηκα...με τρολλαρει το bios και μητρική η τι σκ@τα κάνω λάθος?

Ξεκούραση με 4 ώρες ύπνο αυτά ειναι μωρέ :P

Στάλθηκε από το MT11i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες!!

Έτοιμο το Live Feed

http://www.hwbox.gr/news-events-overclocking-hwbot/33572-asus-open-overclocking-cup-2013-finals.html#post478599

Τι μέρα μέρα και χτες...φαιρνει ο κολλητός λάπτοπ και σταθερό να του περάσω 12.04 από ubuntu βάζω priority όλα οκ..Ε λέω δεν τα περνάω και εγώ σε ένα partition..βάζω boot options cd..πάω f10 και κάνει load windows..ξανά επανεκκίνηση..τα ίδια..ubuntu ούτε για δείγμα ο installer..το έκανα 3-4 φορές same shit..βαρέθηκα...με τρολλαρει το bios και μητρική η τι σκ@τα κάνω λάθος?

Ξεκούραση με 4 ώρες ύπνο αυτά ειναι μωρέ :P

Στάλθηκε από το MT11i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Αν έχεις το ίδιο πρόβλημα σε σταθερό και laptop τότε κάτι παίζει με το cd. Εγώ (μαζί με την apple :hehe:) έχω καταργήσει τα DVD drives από καιρό και "παίζω" με USB! Σπάνια να το χρησιμοποιήσω, μόνο για κανένα game.

Άντε και οι υπόλοιποι στα 8.1...σπέρνουν λέμε!!!!

Γιατί να μην μπουν? επειδή είναι amd drivers? :hehe:

Ναι! :hehe: κυρίως όμως γιατί είναι η 4200 series που έχει προβλήματα προσαρμογής σε οτιδήποτε νέο!

Πως φαίνεται;

Untitled.jpg

Untitled.jpg

Untitled.jpg

Untitled.jpg.7fd39cac57420022b7b99971de1

Edited by MetallicGR
Link to comment
Share on other sites

Πόσο πια, τα 8 μου φορτώνουν σε 8-9", πόσο πιο κάτω μπορεί να πέσει αυτό;

Ξέρω 'γω, σε σένα θα ναι μικρότερη διαφορά, 2 sec θα τα πιάσεις πιστεύω!

Εμένα ο athlon ii p360/2gb ddr3 σε sata II 7200 ξεκινάει σε ~10-12 sec (από το flag) και πρέπει να πλοηγηθώ και στον bootloader!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now