esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρα...τι χαμπάρια?

Γιατί όλος ο κόσμος γκρινιάζει και έιναι όλοι με κακή διάθεση?

Με χαλάει...!

Γιατι δεν πάει στην ερημιά να ησυχάσουμε και εμεις οι μονίμως χαρούμενοι?

Να φύγετε κύριε, να πάτε αλλού.

:@....

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή με λέτε τρελό? :P

Σοφοκλη, σου στέλνω μια 12άδα φραππέδες όπως μου ζήτησες...θές να βάλω και ένα πουλοβεράκι μέσα?

Ταπεράκι με σπανακόπιτα?

Καθαρά βρακάκια?

Καμιά κάλτσα μπαλωμένη? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά..ποιος λογικός άνθρωπος έχει amd group αμάξι και iphone για κινητό..κάτι δεν πάει καλά! :hehe:

Πέρα από την πλάκα και τα σαχλά κρητικά σου αστεία :hehe: είμαι σχεδόν πάντα με χαμόγελο, καλή διάθεση και θα έλεγα

υπερβολική αισιοδοξία απ'ότι μου λένε όλοι!

Όλους τους μονίμως μίζερους τους σιχαίνομαι! Ξέρεις, η ζωή μου τα έφερε χάλια (και εγώ δεν έχω διάθεση να κάνω τίποτα παραμόνο να κλαφτώ), όλοι μου φέρονται άδικα, και μπλα μπλα μπλα.

Ρε φιλαράκι, άμα είναι έτσι...τράβα αυτοκτόνα να σωθούμε και εμέις.

Αλλιώς άμα θές προσωπικό ψυχολόγο πλέρωσε με!

Παπαπαπα αυτή η αύρα είναι ότι πιο χάλια!

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό χαίρομαι πολύ και σου εύχομαι να σου πηγαίνουν καλά τα πράγματα και να είσαι πάντα χαρούμενος!

Ας πούμε αυτή την περίοδο δεν είμαι μέσα στην καλή χαρά επειδή η μητέρα της κολλητής μου πεθαίνει από καρκίνο στο νοσοκομείο.

Link to comment
Share on other sites

Στραβές και κακά μαντάτα θα ακούσεις πολλές φορές στην ζωή σου. Και είναι λογικό να σε ρίξουν κάποια από αυτά, λογικό είναι άνθρωπος είσαι.

Έχει διαφορά όμως με την ενέργεια που βγάζουν (ή μάλλον δεν βγάζουν) κάποιοι, που γενικότερα όλα τους πάνε στραβά και ανάποδα.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν και ανθρωποι που εχουν μονιμως προβληματα δυστυχως τα οποια δεν τους αφηνουν να ανασανουν... Ειτε υγειας ειτε οικονομικα ειτε αλλου τυπου. Τρεις κατηγοριες δυνατες!

Επισης δεν ειναι ολοι ανθρωποι ιδιοι το να μην πεταει καποιος απο τη χαρα του ή να μην ειναι αισιοδοξος δεν σημαινει οτι ειναι μιζερος...

Δεν θα διαφωνησω οτι υπαρχουν μονιμως μιζεροι, δεν ειναι πολλοι αλλα υπαρχουν...

Επισης επειδη σε ξερω λιγο... Δεν το λεω για κακο αλλα πιστευω πως θεωρεις πολλους μιζερους χωρις λογο και νομιζω οτι καμια φορα εισαι υπερβολικος σε αυτο το θεμα... Καμια φορα :)

Φιλικα παντα Βασιλη, με ολη την καλη διαθεση...

Αλλα θα συμφωνησω οπως ειπα και παραπανω οτι υπαρχουν μερικοι...! :)

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION] σοβαρά σε έχω πετύχει να μην μιλιέσαι και κόψε τις μλκιες περί αισιοδοξίας, μιζέριας και τα σχετικά μην σου φουσκώσω καμιά τώρα που το θυμάμαι και με πιάνουν τα νεύρα μου. Υποκρίταρε, τριχωτέ, τσιμπουρογορρίλα...

Link to comment
Share on other sites

@GoriLLakoS σοβαρά σε έχω πετύχει να μην μιλιέσαι και κόψε τις μλκιες περί αισιοδοξίας, μιζέριας και τα σχετικά μην σου φουσκώσω καμιά τώρα που το θυμάμαι και με πιάνουν τα νεύρα μου. Υποκρίταρε, τριχωτέ, τσιμπουρογορρίλα...

Έλαμψε για ακόμα μια φορά η αλήθεια. :shades:

Link to comment
Share on other sites

@GoriLLakoS σοβαρά σε έχω πετύχει να μην μιλιέσαι και κόψε τις μλκιες περί αισιοδοξίας, μιζέριας και τα σχετικά μην σου φουσκώσω καμιά τώρα που το θυμάμαι και με πιάνουν τα νεύρα μου. Υποκρίταρε, τριχωτέ, τσιμπουρογορρίλα...

Κι εγω τον έχω δεί σε τέτοια φάση τον υποκρίταρο!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω τον έχω δεί σε τέτοια φάση τον υποκρίταρο!

Μετά από τόσες αποκαλύψεις που είναι ο κύριος GoriLLakoS ; Γιατί δεν βγαίνει στο τηλέφωνο; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now