esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Seidon 120M, την έχω είναι υπερκομπλέ. Παλιότερα είχα και Corsair H60 (το παλιό revision), το ίδιο πράγμα είναι και οι δύο.

Ναι αλλά θα μπορέσω να φτάσω μεγαλύτερη συχνότητα από τον MetallicGR για να τον περάσω στο cinebench; :shifty:

Αυτό είναι το σημαντικό. :P

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα παίδες! Αφήστε τα καλό φθινόπωρο/χειμώνα, από 21 του μηνός δέχομαι το πρώτο μόνο :P

Επίσης τι ωραίο να μην έχεις εξεταστική!

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα παίδες! Αφήστε τα καλό φθινόπωρο/χειμώνα, από 21 του μηνός δέχομαι το πρώτο μόνο :P

Επίσης τι ωραίο να μην έχεις εξεταστική!

Εμένα μου λες, ρε αυτή τη στιγμή μες στο σπίτι έχω ~30*C, όντως αφήστε τα καλά φθινόπωρα κτλ :hehe: Άντε Ελένη μπράβο, δηλαδή μόνο πτυχιακή/πρακτική και τέλος τώρα; :T:

Καλό μήνα σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου λες, ρε αυτή τη στιγμή μες στο σπίτι έχω ~30*C, όντως αφήστε τα καλά φθινόπωρα κτλ :hehe: Άντε Ελένη μπράβο, δηλαδή μόνο πτυχιακή/πρακτική και τέλος τώρα; :T:

Καλό μήνα σε όλους!

Ε καλά εσύ είσαι και στην Κρήτη, πέφτει ποτέ η θερμοκρασία κάτω από τους 15oC ; :P

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου λες, ρε αυτή τη στιγμή μες στο σπίτι έχω ~30*C, όντως αφήστε τα καλά φθινόπωρα κτλ :hehe: Άντε Ελένη μπράβο, δηλαδή μόνο πτυχιακή/πρακτική και τέλος τώρα; :T:

Καλό μήνα σε όλους!

Ναι ναι, αποχαιρέτησα τα τελευταία μαθήματα τον Ιούνιο! Ευχαριστώ :D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επιστρεφω Αθηνα...

27-31 Σεπτ. Μετσοβο

4-6 Οκτωβ. Θηβα Truck Festival

15-19 Οκτωβ. Βαρκελωνη

24-29 Οκτωβ. Μετσοβο

Θα σου ανακοινώσω και εγώ που θα πάω τον Δεκέμβριο :hehe:

Όταν βρώ το amt σου :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now