esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Αυτό με τα προφίλ πρέπει να το είχε και μια έκδοση πίσω γιατί το παράτησα όταν άνοιξα το pc και μετά έκανα και άλλο update. Τώρα είμαι στην 39.0.2171.99

Καλά μνήμη όταν πλέον έχουμε 8-16-32 δεν κοιτάω.. Ζαμαν φου

Sent from my Oneplus One using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

οχι τι nba,:hehe::hehe: εδω τα ελληνικα χαναμε.... δοκιμασες την τυχη σου?

:hehe: Έβαλα 20 ευρώ στο stoiximan.gr και τα έχω κάνει 77 (+20 ευρώ του bonus) απλά έλεγα μήπως παίζει κ κανένας άλλος..

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει αυτό με τα profiles πάντα υπήρχε στον chrome, αλλά ήταν στις ρυθμίσεις και πολλοί δεν το ξέραν. Εγώ το χρησιμοποιούσα μου άρεσε περισσότερο πριν γιατί πάνω δεξια μπορούσες να βάλεις avatar ενώ τώρα είναι fail με το όνομα.

Όσο περί μνήμης κάτι φαίνεται, απλώς μάλλον κάνει κάποιου είδους garbage collection και σε tabs που έμειναν αρκετή ώρα ανοιχτά μερικές φορές εμφανίζονταν ένα σκέτο γκρι, χωρίς να κρασάρει πάντως.

Ο ff καλός είναι ρε γαμώτο, αλλά το sync που έχει η google στις υπηρεσίες της, δεν παίζεται :/

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααα!

Έλα ρε ζεις? Όλους τους κράζω όταν βγάζουν μούφα πραγματα..έβγαλε πρόσφατα κανένα ψέμα η Intel?

http://www.hwbox.gr/news-cpu-apu/37435-anakalifthike-bug-stous-haswell-epeksergastes.html

*grabs popcorn*

:hehe:

Εντάξει αυτό με τα profiles πάντα υπήρχε στον chrome, αλλά ήταν στις ρυθμίσεις και πολλοί δεν το ξέραν. Εγώ το χρησιμοποιούσα μου άρεσε περισσότερο πριν γιατί πάνω δεξια μπορούσες να βάλεις avatar ενώ τώρα είναι fail με το όνομα.

Ninja Πάντα και παντού :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now