esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλησπέρεζ!! Με πόνο στην καρδιά για κάποτε που δεν έκλειναν τα βλέφαρα μέχρι να τελειώσει ο αγώνας και τώρα στο δεύτερο γύρο έχουμε αλλάξει κανάλι από την βαρεμάρα!!

attachment.php?attachmentid=67368&stc=1

this is f1.jpg

57fd097435817_thisisf1.jpg.9fe47e2603feb

Link to comment
Share on other sites

Σπεράαααααα! Windsurf Trip 3μερο @Πάρος και τώρα τα κεφάλια μέσα μέχρι τον Αύγουστο!

Πονάει όλο το κορμί μου με καθημερινά 8ωρά sessions! :D

Πες στους νέους εκεί στο γραφείο να σου φτιάξουν ένα τίλιο να γίνεις gg. :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Νικοvidia!

Σου εύχομαι με μια AMD σύντομα για αλλαγή.

Επίσης, όταν κατέβω θα σου κολλήσω αυτοκόλλητο ΑΜD στο αμάξι για να κυκλοφορείς και να κάνεις χαμό :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σου εύχομαι με μια AMD σύντομα για αλλαγή.

Και εγώ με ένα apu!!!!!

Επίσης, όταν κατέβω θα σου κολλήσω αυτοκόλλητο ΑΜD στο αμάξι για να κυκλοφορείς και να κάνεις χαμό

Μάλλον δεν θέλεις να φτάσεις τα 27!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Έψαξα στο αεροδρόμιο τίποτα δεύτερο αεροπλάνο πάω να δω στην λίμνη στα Ιωάννινα άμα έχει κανένα χαχαχαχχαχα...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χθες βγήγα για μπυράκι μετά από πολύ καιρό και πέτυχα τυπάδες να παίζουν Pokemon Go στο δρόμο. Επειδή δεν κατεβαίνω συχνά Χανιά τώρα τελευταία, σκάλωσα λίγο που τους είδα να χτυπιούνται που δεν έπιαναν το πόκεμον και απλά γελούσα :hehe:

Νοσταλγία κι έτσι, αλλά δεν παίζει να το δοκιμάσω. Έτσι κι αλλιώς είναι πιο fun να κάνεις γυμναστική απλά επειδή γουστάρεις και όχι επειδή θες να δείρεις τον επόμενο gym leader ή να πιάσεις τον pikachu :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Έχει επιλογή τι θες να κάνεις αλλά πρώτα μιλάς με τον πωλητή.. σε 2 που τους είπα ότι δεν ήρθε ποτέ τ προϊόν ή ήταν χαλασμένο μου βάλανε τα λεφτά πίσω..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now