Recommended Posts

Εγω μιλαω παντα με ντοκουμεντα παντως, να ξερετε.

Δε λες κουβέντα, κρατάς κρυμμένα μυστικά και ντοκουμέντα. :playful:

χωρις, μιας και το ταπερ μιλαει για btg γυρους και btg γυρους βλεπω gtrs απο 7:2x εως 8+.

δεν εχει νοημα μιας και δεν ξερουμε συνθηκες, λαστιχα, κινηση κλπ.

Προφανώς, αλλά ένας μπούσουλας να υπάρχει.:tickled_pink:

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω να το έχει βάλει κανείς.

Άρχισαν να το βγάζουν δημόσια στην πίστα... Αν και το πάει σαν κότα.

Αντε να το πάνε και μια βόλτα στο

Dunsfold γιατί το Pagani με τα λάστιχα-cheat δεν μου κάθετε καλά στην κορυφή.

Koenigsegg Agera One:1 driven on track - World exclusive:

Sent from my MI 2S using Tapatalk

Edited by FrOsT
Link to comment
Share on other sites

το gtr του 10 ειναι με τα ~480 αλογα (1700kg?), το οποιο τότε gtr γυρναγε σε 7:40-7:50, an isxyoyn ta βιντεο του φιλου μου με το ταπερ (260/1200kg), χωρις κινηση εγραψε 7:57 και με νορμαλ κινηση 8:07 τοτε δε μου κανει εντυπωση που δεν του φευγει το gtr δεδομενου και της διαφορας στα χερια των οδηγων :P

anyway το ποσταρα αυτο γιατι οσο νοημα εχει αυτο, αλλο τοσο και αυτο που ποσταρες με τα μηχανακια πριν :P

7:26 ειναι ο επισημος χρονος του gtr 480hp.

Link to comment
Share on other sites

μιλαμε για χρονους ιδιωτων. Καθως randomας ειναι ο τυπας με το ταπερ. Δεν εχει νοημα να συγκρινεις χρονο εταιριας με οδηγο αγωνων κλπ κλπ vs καποιου που μπαινει με το σαραβαλακι του να τρεξει και να κανει κεφι :P

(Οι χρονοι ειναι απο τα ιντερνετς που εψαχνα btg χρονους για τα gtrs)

Link to comment
Share on other sites

Ανοίξτε ένα θέμα hypercars να μιλάμε εκεί για αμάξια που κάνουν πάνω από 800 χιλιάρικα να χουμε ένα μέτρο σύγκρισης γιατί ότι πέφτει από αυτά τα λεφτά δεν συγκρίνεται σε πίστα με το nismo :) Παίρνεις το nismo του βάζεις άλλα 200 άλογα και καταστρέφεις κυριολεκτικά ότι υπάρχει. Αυτό θα κάνω :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Οτι και να λετε ο πιο cool οδηγος στο nurburgring ειναι αυτος

O Τυπας ειναι με γυαλι,κουστουμια σκαρπινι και παει ταπα μ ανοιχτη οροφη /bow!!

[video=youtube;Nl5cFzcZ8YY]

edit: @venisk το λεει και στην αρχη "many slow cars today" και τσουπ ενα ενα τα group ολα μπροστα του ρε φιλε!! αχααχαχαχαχ

Edited by khetzal
Link to comment
Share on other sites

@AMDnord γραφεις 260hp. η εκδοση mugen 2.2 ειναι αυτη?
οχι Nigga. Στο βιντεο ειναι k20a με ~230 αλογα. Τωρα αν ειναι το euro με τα 200 ή το jpn με τα 220, δεν ξερω :P

http://www.typer.cz/projekty_view.php?id=1

Κάτι Hondata K-Pro, Skunk2, HKS, συμπίεση 12,7:1 βλέπω στο λινκ, δεν το λες ούτε jdm, ούτε euro, ούτε mugen :P

Link to comment
Share on other sites

το gtr του 10 ειναι με τα ~480 αλογα (1700kg?), το οποιο τότε gtr γυρναγε σε 7:40-7:50, an isxyoyn ta βιντεο του φιλου μου με το ταπερ (260/1200kg), χωρις κινηση εγραψε 7:57 και με νορμαλ κινηση 8:07 τοτε δε μου κανει εντυπωση που δεν του φευγει το gtr δεδομενου και της διαφορας στα χερια των οδηγων :P

anyway το ποσταρα αυτο γιατι οσο νοημα εχει αυτο, αλλο τοσο και αυτο που ποσταρες με τα μηχανακια πριν :P

Ίδιος σχεδόν χρόνος με τον Gan San και το NSX-R!

Το video από πάνω του Gan San με το s2000 είναι ψαρωτικο, αλλά μιας και μιλάμε για nurburgring και εμφανίστηκε το video, είναι αυτός που το 2003 με ένα stock Honda NSX-R έγραψε στο Nurburgring (road course) 7:56, όσο το γυρίζει και η Ferrari F360 Challenge Stradale!!!

Gan San = Motoharu Kurosawa

Sent from my MI 2S using Tapatalk

Edited by FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Overall I have to say, it has been the most reliable performance car Iʼve owned, which is really remarkable considering the type of events it gets used at and the fact it has been modified for virtually its entire life..

Έτσι....σεβασμός κ κάτω το κεφάλι :)

Link to comment
Share on other sites

...καλά θα σε ξενερώσω, γιατί in my book καμία integrale ή καμία 2000 GT Veloce είναι ο Θεός, αλλά ναι το R34 μόνο και μόνο για τις κατασχέσεις και απαγορεύσεις (L.A.) είναι ποοοοολύ πιο streetwise από τον Godzilla (R35) που στο φινάλε είναι και σούπα στις πιο πλούσιες περιοχές (Λονδίνα & such) και στο κάτω κάτω το έχει πάρει και ο Σφακιανάκης :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now