Recommended Posts

Vaporchill LS στα 50...

Θελω και εγω ενα ... για τη συλλογη μου ! :D

Αυτό το παίρνεις, το πας στο Στέλιο, σου βάζει ένα πιο δυνατό μοτέρ και είσαι τζι τζι. Παίζεις -35 για πλάκα.

Μεχρι ενα σημειο το κανεις . Το σημειο αυτο ειναι το να μην αναγκαστεις να κοψεις το κουτι γιατι δε χωραει το μοτερ .

Και παλι ... το να πληρωσει 100+ Ευρω για ενα μοτερ αξιζει ??? Οταν εχει αγορασει ενα LS με 50 ???

Απο το στοκ ειναι αλλα δεν λειτουργει.Τελοσπαντων.......:@

Ρε θα παιξει ... Οτι και να εχει , θα το κανουμε να παιξει . :Q..

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

το τελευταίο νούμερο ? :P

δεν νομιζω να ειναι αυτη η διαφορα , ισως αυτοι απο τις προσφορες του πλαισιου να ειναι πιο mainstream κομματια κ οι αλλοι να ειναι πιο γρηγοροι . αλλα αν ξερεις ποια ειναι η διαφορα θα με βοηθουσες αρκετα γτ με ενδιαφερει να αγορασω 3 κομματια αμεσα .

Link to comment
Share on other sites

Αυτη ειναι η διαφορα. Οι 201 ειναι η πιο mainstream σειρα (και μικροτερες ταχυτητες).

Τι ταχυτητες πιανουν οι δισκοι που δινει το Πλαισιο ρε γμτ? Σε μια γρηγορη αναζητηση δεν βρηκα τιποτα. Ελπιζω να μην εχουν τιποτα Jmicron, ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Αυτη ειναι η διαφορα. Οι 201 ειναι η πιο mainstream σειρα (και μικροτερες ταχυτητες).

Τι ταχυτητες πιανουν οι δισκοι που δινει το Πλαισιο ρε γμτ? Σε μια γρηγορη αναζητηση δεν βρηκα τιποτα. Ελπιζω να μην εχουν τιποτα Jmicron, ετσι?

ουτε εγω βρηκα κατι , κ ναι μαλλον Indlilinx ειναι .

Link to comment
Share on other sites

Αφού εσείς θα πάρετε τους 64άρηδες, έβαλα μια παραγγελεία για δύο 32άρηδες.

Τώρα ο AP32GS25SSD1-1 νομίζω είναι JMicron. Ο AP32GS25SSD1-4 δεν ξέρω τι θα βγει αλλά στην χειρότερη θα τον σουτάρω στο HTPC οπότε ούτε γάτα ούτε ζημιά.

Μην ξεχάσουμε να ευχαριστήσουμε και τον admin. Δεν λέω την δουλειά του κάνει, αλλά πρέπει και εμείς να πούμε ένα

Thanks GoriLLakoS. :D

Link to comment
Share on other sites

Ταχύτητες πρέπει να έιναι 150/90 αλλά δεν έιμαι 100% σίγουρος .

Indlilinx λίγο δύσκολο.

Κάτι Samsungοειδές μυρίζομαι αλλά έχω ζητήσει pdf επίσημο να μου πούνε γιατί ούτε εγω βρήκα κάτι στο net.

Λογικά Δευτέρα θα ξέρω .

Link to comment
Share on other sites

τα προιοντα σας μπαινουν κανονικα στο καλαθι? προσπαθω να παραγγειλω και μου βγαζει error....

μπαινουν κανονικα.το μονο με τους apacer ssd δεν υπαρχουν στο site αλλα μπορεις να τους δεις ,παραγγειλεις μονο απο το link toy γοριλακου

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now