Recommended Posts

Caution είσαι ωραίος ρε φίλε.. μου έστειλε ο Yoshi, μου είπε ότι ίσως έχει κάτι.. αν δεν μπορέσει τελικά να με βοηθήσει θα πάρω από FrozenCPU, δεν θέλω τίποτα άλλο.. θα πρέπει αναγκαστικά να πάρω και κάτι άλλο γιατί για 2$ δεν τον βλέπω να στέλνει!

Πάω να ψάξω και στο ebay μπας και βρω και από εκεί τίποτα, thanx Mike!

Σας ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια!

Link to comment
Share on other sites

Xm.. hahaha..! Δεν το είχα σκεφτεί έτσι.. αλλά ακούγεται ωραίο! Θα το υλοποιήσω!

Για να σας βοηθήσω λίγο, η εικόνα που βλέπετε δεν είναι 1/1 η κλίματα της.. φανταστείτε το πολύ μικρότερο..!

Link to comment
Share on other sites

Damn.. you 've ruined it!

Πολύ κράτησε η αγωνία.. Τώρα φτιάχνω και άλλα κομμάτια που θα είναι πιο δύσκολα.. όποιος βρει τι είναι κερδίζει μια τουλούμπα!

Την τουλούμπα την κερνάει ο Nord!

Link to comment
Share on other sites

Για να φτιάξω χτένα στο Sketch Up για τα μαλλιά του Παστέλ θέλω πολλές ώρες στον υπολογιστή και μάλλον θα αποτύχω.. δεν νομίζω ότι μπορεί να φτιαχτεί χτένα για αυτήν την ποσότητα μαλλιού! :D

Μιας και το συζητάμε.. έχει κανείς ιδέα πώς μπορώ στο Sketch Up να κάνω καμπύλη σε σωλήνα? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Τι να είναι αυτό άραγε.. θα μάθετε σε μερικές μέρες που θα τα έχω στα χέρια μου..

cablemanagerteaser.jpg

Τι μπορεί να είναι...? :D

ευκολακι ηταν αυτο! κατι αντιστοιχο ειχε κανει και ο Lakissss απο plexy ;)

Link to comment
Share on other sites

Άλλο ένα μικρό update, πήρα τα βαμμένα πλαστικά από τον Γιώργο, το αποτέλεσμα πολύ όμορφο και το χρώμα είναι ακριβώς αυτό που είχα στο μυαλό μου!

Μερικές φωτογραφίες

dsc01837ui.jpg

dsc01838zf.jpg

dsc01839l.jpg

dsc01840c.jpg

dsc01841b.jpg

dsc01842sx.jpg

Οι φωτογραφίες είναι πολύ πρόχειρες, το ξέρω, αλλά δυστυχώς δεν έχω χώρο για φωτογραφίες μιας και το δωμάτιο έχει σκόρπια δεξιά και αριστερά διάφορα κομμάτια..! Στο τέλος θα έχουμε πολλές όμορφες και ποιοτικές φωτογραφίες τραβηγμένες από τον Barf!

Link to comment
Share on other sites

Το τελείωνε μια κουβέντα είναι.. έχω κάποια μικροπροβλήματα που δεν περίμενα ότι θα έχω.. επίσης χρειάζομαι κάποια πραγματάκια και έχω ξεμείνει από λ7! Αλλά να είσαι σίγουρος για 2 πράγματα.. το ένα είναι ότι κάποια στιγμή θα τελειώσω και το άλλο είναι ότι την ίδια μέρα θα πουν στην ειδήσεις για έναν τρελό που κυκλοφορεί στο Π. Φάληρο με έναν υπολογιστή παραμάσχαλα και φωνάζει "BAAAAArfff.. Που είσαι BAAAArrff?"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now