Recommended Posts

πήρα αυτήν σήμερα με 20 euro αύριο θα την έχω στα χερια μου ..... τι λέτε αξίζει καθόλου !!!! αν και έλεγε 20 euro στην παραγγελια ( μέσο τηλεφώνου ) που έκανα μου είπε 30 επειδή θα μου την στείλουν με γενική ταχυδρομική.. άκου εκεί 10 euro αέρα... τες pa... τελική τιμή 30 euro !!! μια χαρά μου φαίνεται αλλα πρώτη φορα DFI περιμένω γνώμες... http://www.informaticaeasy.net/images/stories/DFI%20DK%20P45-T3RSB%20PLUS/DFI%20DK%20P45-T3RSB%20PLUS%20-%2019%20big.jpg

Link to comment
Share on other sites

FYI μόλις σηκώθηκαν μερικές σελίδες με ευκαιρίες

3 σελίδες κουτιά

Θήκες Υπολογιστών σε μοναδική τιμή - plaisio.gr

1 σελίδα τροφοδοτικά

Τροφοδοτικά σε μοναδική τιμή - plaisio.gr

2-3 ψύκτρες αλλά αναμένονται και άλλες

Ψύκτρες σε μοναδική τιμή - plaisio.gr

3 σελίδες μνήμες

Μνήμες σε μοναδική τιμή - plaisio.gr

καμιά 20αριά δίσκοι

Σκληροί Δίσκοι σε μοναδική τιμή - plaisio.gr

καμιά 10αριά οπτικά

Optical Drives σε μοναδική τιμή - plaisio.gr

μερικά Media Players

Media Players σε μοναδική τιμή - plaisio.gr

Link to comment
Share on other sites

Θα παίζουν αν επιτρέπει να δίνει volts των 1.65V.

Εγώ κλασσικά χτύπησα μερικούς δίσκους ακόμα, να αυξήσω το απόθεμα, μιας και έχουν μείνει μόνο 4 στη ντουλάπα που δεν χρησιμοποιούνται ;)

Link to comment
Share on other sites

το mozart τι λεει απο ποιοτητα κατασκευης?ειναι καλο σαν κουτι?εχει καλο cable managment?με ψηνει γιατι εχω κανει παραγγελεια απο το πλαισιο μια βδομαδα τωρα το obsidian και δεν με εχουν ενημερωσει ακομα τι θα γινει..

Link to comment
Share on other sites

Το Mozart δεν είναι εκείνη η κουμούτσα που βγήκε μερικά χρόνια πριν και παίρνει δυο συστήματα μέσα; Αν είναι αυτό (δεν είμαι σίγουρος) τότε μην το συγκρίνεις καν με το Obsidian Πάνο, άλλο το ένα άλλο το άλλο :D

Link to comment
Share on other sites

FYI μόλις σηκώθηκαν μερικές σελίδες με ευκαιρίες

.....

Έχεις καμιά ενημέρωση για επεξεργαστές; Προσωπικά για AMD ενδιαφέρομαι αλλά υποθέτω πολλοί περισσότεροι θα ενδιαφέρονται για Intel...

Link to comment
Share on other sites

Το Mozart δεν είναι εκείνη η κουμούτσα που βγήκε μερικά χρόνια πριν και παίρνει δυο συστήματα μέσα; Αν είναι αυτό (δεν είμαι σίγουρος) τότε μην το συγκρίνεις καν με το Obsidian Πάνο, άλλο το ένα άλλο το άλλο :D

ναι αυτο ειναι!το obsidian τοχω παραγγειλει παραπανω απο μια βδομαδα και το πλαισιο ναααα.οποτε παραγγειλα αυτο.θα του ριξω και μια ηλεκτροστατικη μολις το βαρεθω και ο θεος βοηθος!βαρεθηκα να περιμενω κουτι. το χαφ ειναι αηδια.και το thermaltake μια απο τα ιδια θα ειναι αλλα τεσπα..το παραγγειλα να δω και τι φρουτο ειναι αυτο. επειδη ειναι τεραστιο..!

Link to comment
Share on other sites

δεν επαιρνες το 840 ρε πανο. Τι σου ρθε και πηρες το μοτζαρτ?? ειχε κ προσφορα ενα lian li μεγαλουτσικο, δν σε εψηνε??

παντως το πλαισιο, και σκατα να βαλει σε προσφορα, θα τα πουλησει!! Σαν τα κορακια πεφτουν ολοι! :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

δεν επαιρνες το 840 ρε πανο. Τι σου ρθε και πηρες το μοτζαρτ?? ειχε κ προσφορα ενα lian li μεγαλουτσικο, δν σε εψηνε??

παντως το πλαισιο, και σκατα να βαλει σε προσφορα, θα τα πουλησει!! Σαν τα κορακια πεφτουν ολοι! :hehe::hehe:

τοσο χαλια ειναι?εχω το χαφ τωρα και μου φαινεται χαλια..το 840 ειναι παρομοιο..να την ακυρωσωσ δηλαδη?μπορει καν να μην το προλαβα..δεν ξερω αυριο θα δειξει.. θελω να χωραει την υδροψυξη μου(ενα τριπλο και ενα διπλο ψυγειο). και εχω φαει ηδη φολα μια φορα με τα tt..

εδιτ:ακυρωσα την παραγγελία γιατί δεν χωράει το τριπλό ψυγείο..:(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now